You are here:-, مقالات-تابلو های نقاشی رنگ روغن ؛ ترکیبی از هنر و احساس

تابلو های نقاشی رنگ روغن ؛ ترکیبی از هنر و احساس

تابلو های نقاشی رنگ روغن

شاید شما نیز تابحال در مکان های مختلف با تابلو های نقاشی رنگ روغن مواجه شده باشید و موجی از احساس را در میان تصاویر زیبایی که توسط رنگ هایی درخشان به تصویر کشیده شده اند را به خوبی احساس کرده باشید.

حقیقت آن است که تابلوهای نقاشی رنگ روغن حاصل آمیختن رنگدانه ها و روغن میباشد که همین موضوع نیز باعث شده است تا این نوع از نقاشی ها جلوه ای زیبا و درخشان پیدا کنند و تصاویر حاصل از آن،جلوه ای درخشان و سرشار از سرزندگی و شادابی داشته باشند.

نقاشی با رنگ روغن جز آن دسته از هنرهایی می باشد که ارتباط مستقیمی با احساسات نقاش دارد و موفقیت و زیبایی برخی از نقاشی ها نشانگر لطافت روح و مهارت بالای نقاش است.

تابلو نقاشی رنگ روغن

برای خرید و سفارش خاص ترین تابلو های متناسب با دکوراتیو منزل خود کافیست به ما اعتماد کنید. شماره مشاوره و سفارش گیری: ۰۹۳۰۴۲۹۱۵۲۵

 تابلو نقاشی رنگ روغن؛ترکیبی از هنر و احساس

پیشینه ی تاریخی تابلو نقاشی رنگ روغن

شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین نمونه هایی که به عنوان تابلو نقاشی رنگ روغن شناخته شدند در غارهای بامیان یافت شد که امروزه این ناحیه در مناطق مرکزی افغانستان قرار گرفته است.

براساس تخمین باستان شناسان و متخصصان رشته هنر عمر این تابلو های نقاشی زیبا حدودا به سال ۶۵۰ میلادی بازمیگردد.

مقاله سبک پست امپرسیونیسم را میتوان امواج قوی انرژی در دکوراسیون معنی کرد… را از دست ندهید.

حدودا در سال ۱۴۰۰ میلادی،کشیشی به نام گوت فیلد توانست با الهام گرفتن از آثار هنری که از کشور چین نشات می گرفت اقدام به ترکیب رنگ پیگمنت با ب و زرده تخم مرغ کند. و در  نهایت با اضافه کردن روغنی که در آن زمان به روغن بزگ معروف بود برای اولین بار رنگی روغنی شکل را بدست آورد. تا برای کشیدن تصاویری و نقاشی هایی با ماندگاری بالا بر روی دیوار های کلیسا از آن استفاده کند.

پس از گوت فیلد و اختراع بوم نقاشی،استفاده از رنگ روغن و خلق تابلو های نقاشی رنگ روغن در میان مردم دنیا رایج شد و هنرمندان زیادی از این نوع رنگ برای خلق آثار زیبای خود و بیان مقصود و اهدافشان استفاده کردند.

تابلو نقاشی رنگ روغن

 پیشینه ی تاریخی تابلو نقاشی رنگ روغن

انواع تابلو نقاشی رنگ روغن

اگر شما جز آن دسته از افرادی باشید که به خرید تابلو نقاشی رنگ روغن علاقه داشته باشید. اما در انتخاب نوع آن در میان هزاران مدل مختلف،سر در گم باشید به شما توصیه می کنیم تا حدودی اطلاعات خود را در رابطه با انواع مختلف این تابلو ها افزایش دهید.

انواع تابلوهای نقاشی رنگ روغن

به طور خلاصه و در حالت کلی می توان گفت که انواع تابلو نقاشی رنگ روغن در دسته بندی زیر قرار می گیرند:

۱٫براق:

در حقیقت شما باید این نکته را بدانید که تابلوهای نقاشی رنگ روغن براق عمر بیشتری نسبت به تابلو رنگ روغن مات دارد. اگر شما قصد دارید . تا تابلو را در محیطی که نور آفتاب بر آن میتابد قرار دهید،نوع براق این انتخاب مناسب تری برای شما خواهد بود.

۲٫مات:

مسلما نمونه های رنگ روغن مات را همه ی ما بر روی سطوح گچی داخل ساختمان ها مشاهده کرده ایم. با استفاده از رنگ روغن مات میتوان تابلو نقاشی مدرن خلق کرد.

برای ترسیم تابلو های نقاشی رنگ روغن مات نیز از همین نوع از رنگ ها استفاده می شود. که دارای حساسیت بالایی میباشند و بهتر است نوع مات این تابلوها را در محیطی که تابش نور آفتاب در آن کمتر است قرار دهید،چرا که قابلیت ترمیم آنها سخت و پر هزینه میباشد.

همین حالا دکوراسیون خود را تکمیل کنید

برای خرید و سفارش خاص ترین تابلو های متناسب با دکوراتیو منزل خود کافیست به ما اعتماد کنید. شماره مشاوره و سفارش گیری: ۰۹۳۰۴۲۹۱۵۲۵

از این که در این مقاله ما را همراهی نموده اید سپاسگذاریم. آرت شاپ شما را برای تماشای محصولات خاص خود دعوت می کند.

توسط | 2020-04-24T18:13:32+03:30 آوریل 24th, 2020|تکنیک های نقاشی, مقالات دسته بندی ها|برچسب ها:٪ s |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه