You are here:-, مقالات-تابلو های نقاشی پاستل ؛نمادی از جذابیت در عین سادگی

تابلو های نقاشی پاستل ؛نمادی از جذابیت در عین سادگی

تابلو نقاشی پاستل؛نمادی از جذابیت در عین سادگی

اگر نمونه ای از تابلو نقاشی پاستل را مشاهده کرده باشید متوجه خواهید شد که این تابلو های زیبا در عین حال که احساسی سرشار از سادگی و صمیمیت را به مخاطب منتقل می کنند باعث میشوند تا با تماشای آنان احساس شادابی و سرزندگی کنیم.

همین موضوع نیز دقیقا باعث شده است در محیط هایی مانند اتاق های کودکان و یا برخی از کافه های هنری،شاهد وجود تابلو نقاشی پاستل بر روی دیوار ها باشیم.

تابلو نقاشی پاستل

از لحاظ لغوی ریشه ی کلمه ی پاستیل در زبان ایتالیایی به معنای خمیر رنگی میباشد و همین موضوع نیز به خوبی نشان میدهد که مهد تولد نقاشی پاستل کشور ایتالیا است.

امروزه پاستل به عنوان یکی از ابزار های هنر نقاشی شناخته میشود که کار کردن با ان نیاز به مهارت و استعداد خاصی دارد.پاستل ها از پودر خالص رنگدانه ها ساخته میشوند.

جالب است بدانید با آنکه انواع رنگ روغن ها و مداد رنگی ها از ماده ی و رنگدانه تشکیل دهنده ی پاستیل ساخته شده اند،تاثیری که پاستل بر روی کاغذ می گذارد، متفاوت است و افراد زیادی طرفدار این سادگی و زیبایی تابلو نقاشی پاستل میباشند. تابلو نقاشی پاستل؛نمادی از جذابیت در عین سادگی

ویژگی های منحصر بفرد تابلو نقاشی پاستل

شاید با خود فکر کنید به دلیل اینکه تابلو نقاشی پاستل از رنگ هایی گچی ساخته شده است،امکان تخریب بیشتری نیاز دارند.اما حقیقت آن است که بیشتر هنرمندان و نقاشان متخصص در ای حرفه پس از پایان کار تابلو نقاشی پاستل از اسپری فیکساتیو برای سطح آن استفاده میکنند تا دوام این نقاشی ها نیز مانند دیگر تابو ها بالا برود و عمری طولانی مدت پیدا کنند،اما به هر حال شما باید از تابلو های نقاشی آن مراقبت کنید.

تابلو نقاشی پاستل

اگر بخواهیم از لحاظ تاریخی انواع تابلو نقاشی پاستل را مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم،باید به عصر رنسانس اشاره کنیم.

در این دوره تاریخی بیشتر هنرمندان معروف از پاستل برای خلق آثار خود استفاده می کردند و در قرن ۱۸ محبوبیت تابلو نقاشی پاستل در میان بسیاری از مردم افزایش یافت.

به همین دلیل نیز می توان به کسانی که طرفدار سبک نقاشی دوره رنسانس می باشد و از تماشای آثاری با مضمون انسان،طبیعت،و….لذت میبرند،میتوان تابلو نقاشی پاستل را پیشنهاد داد.

 ویژگی های منحصر بفرد تابلو نقاشی پاستل

تابلو نقاشی پاستل،انتخابی هوشمندانه

اگر شما به دنبال وسیله ای دکوراتیو برای تغییر دکور یا منزلتان هستید و یا می خواهید به محیط اتاق  فرزندانتان شادی و نشاط را هدیه کنید،میتوانید از تابلو نقاشی پاستل کمک بگیرید تا سادگی و جذابیت منحصر بفرد آن فضای خانه و یا اتاقتان را دگرگون کند.

استفاده از پاستل ها در خلق آثار هنری باعث میشود تا علاوه بر طبیعی و واقعی جلوه دادن موضوع نقاشی،بتوان تمام جزئیات را نیز با دقت به تصویر کشید.در تابلو نقاشی پاستل شما میتوانید ریز ترین و دقیق ترین جزئیات را نیز مشاهده کنید.

تصاویر در این نوع از تابلوها کاملا واضح دیده می شوند و از شلوغی و سر در گمی برخی از تصاویر تابلو نقاشی اکریلیک در این اثر هنری خبری نیست.

همین حالا دکوراسیون خود را تکمیل کنید

برای خرید و سفارش خاص ترین تابلو های متناسب با دکوراتیو منزل خود کافیست به ما اعتماد کنید. شماره مشاوره و سفارش گیری: ۰۹۳۰۴۲۹۱۵۲۵

از این که در این مقاله ما را همراهی نموده اید سپاسگذاریم. آرت شاپ شما را برای تماشای محصولات خاص خود دعوت می کند.

توسط | 2020-04-24T18:31:36+03:30 آوریل 24th, 2020|تکنیک های نقاشی, مقالات دسته بندی ها|برچسب ها:٪ s |بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه